MUHTEREM HOCALARIM:

MAKALEME BAŞLAMADAN ÖNCE HEPİNİZİN MUTLAKA BİLMESİ GEREKEN BİR HUSUS HATIRLATACAĞIM.

LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN.

İMAMLARSORUYOR SİTESİ OLARAK BİZLER TÜRKİYE DEVLETİMİZE DEVLETİMİZİN SAYIN CUMHURBAŞKANINA BAKANLARINA HÜKÜMETİNE DİYANETİNE DİYANET BAŞKANINA BAĞLILIĞIMIZI SİZLERE DUYURMAK İSTERİZ.

SİTEMİZDE BAŞTA DEVLETİMİZE CUMHURBAŞKANIMIZA ÖZELLİKLE DİYANETİMİZE KARŞI YAPILACAK OLAN KARALAMALARA MÜSADE ETMEYECEĞİMİZİ BİLMENİZİ İSTİYORUZ.

BU SİTE DİYANET ÇALIŞANLARINI BİR ARAYA GETİRMEK VE SORUNLARINA CEVAP VERMEK GEREKLİ MALUMATLARI AKTARMAK İÇİN KURULMUŞTUR.

SİYASET SİTESİ DEĞİLDİR. HAKARET SİTESİ HİÇ DEĞİLDİR.

SİYASET YAPANLARI HAKARET EDENLERİ KIŞKIRTANLARI DİYANETİMİZİ KARALAMAYA ÇALIŞANLARI SİTEMİZDE ASLA BARINDIRMAYACAGIMIZA YEMİN EDERİZ.

MUHTEREM HOCALARIM

SORUŞTURMA SÜRECİNİN NE OLDUĞUNU BİLİYORUZ. BUNUNLA ALAKALI MAKALEMİZİ YAZMIŞTIM TEKRAR BURAYA YAZMAYA GEREK YOK.

BURAYA YAZACAKLARIM HEPİMİZİ İLGİLENDİREN BELKİ BİLDİĞİMİZ BELKİ BİLMEDİĞİMİZ MEVZULARDIR.

SİTE OLARAK ZATEN BİZİM AMACIMIZ BİLMEYENLERİ BİLGİLENDİRMEK.

SORUŞTURMA SÜRECİ BAŞLAMADAN ÖNCE DİKKAT EDECEĞİMİZ EN ÖNEMLİ HUSUS FACEBOOK.

ARKADAŞLAR FACEBOOK HESAPLARI ZATEN KONTROL EDİLİYOR TAKİP EDİLİYOR NE YAZIYORSANIZ EMİN OLUN DEPOLANIYOR VE HİÇBİR ZAMANDA SİLİNMİYOR.

DAHADA İLERİ GİDECEĞİM BIRAKIN YAZISMALARINIZI TUTMALARINI, HANİ YUKARI AŞAĞI DOĞRU FARE İLE KAYDIRMA YAPIYORUZ YA ONUN BİLE İSTATİSKLERİ TUTULUYOR.

SORUŞTURMA SÜRECİNDE SİZİN FACEBOOK HESAPLARINA MUTLAKA BAKILACAK.

TARTIŞMALARINIZ GÖRÜŞLERİNİZ FİKİRLERİNİZ HEPSİNE BAKILACAK.

ÇOK ABARTTIĞIMIZI SÖYLEYENLER DEDİĞİMİZİ YAPMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ TABİKİ.

ŞUANDAN İTİBAREN FACEBOOK HESAPLARINIZDA TEMİZLİK YAPINIZ.

TWİTTER FACEBOOK MESSENGER VE HATTA WHATSAPP GRUPLARI HEPSİ KONTROL ALTINDA ARKADAŞLAR TAKİP EDİLİYOR. ZATEN TAKİP EDİLMEKTE ZORUNDA.

İMAMLARSORUYOR SİTESİ İÇİN FACEBOOK TA NE OLDUGU BELLİ OLMAYAN SİTE DİYE İLTİFAT ETMİŞLER BİZİM İÇİN, AMA FACEBOOK TAN DAHA GÜVENİLİR OLDUĞUMUZ KESİN =)

FACEBOOK BUGÜN MAHKEMELERDE BİLE DELİL OLARAK KULLANILIRKEN SİTELERDE DURUM BÖYLE DEĞİL.

ONUN İÇİN SİZDEN RİCAM FACEBOOK TA HERŞEYİNİZİ PAYLAŞMAYIN.

HERKESİN SİYASİ GÖRÜŞÜ DİNİ KÜLTÜRÜ AHLAKİ YAPISI FARKLIDIR.

ŞUAN DEVAM EDEN MAHKEMELERİNİZ VAR İSE OLUMSUZ OLAN MAHKEMLERDEN BAHSEDİYORUM.

KAVGA HAKARET GİBİ TOPLUMDA SIKINTI MEYDANA GETİREN DURUMLARDAN DOLAYI MAHKEMENİZ VARSA BUNUNLA ALAKALI DURUMLARI BİRAN ÖNCE SONUÇLANDIRMAYA BAKIN.

MAHKEMELERİNİZİ KAPATMAYA BAKIN.

ÖRNEĞİN:

KOMŞUNUZLA KAVGA ETMİŞSİNİZDİR MAHKEMEYE GİTMİŞTİR ŞİKAYETÇİ OLMUŞTUR. BU GİBİ DURUMLAR VARSA BİRAN ÖNCE TATLIYA BAĞLATIN VE MAHKEMEYİ GERİ ÇEKTİRİN.

BANKALARA KREDİ BORCUNDAN DOLAYI HACİZE DÜŞMÜŞ OLANLAR. HACİZLİ MEMUR İSTENMİYOR BİRAN ÖNCE BORCUNUZU KAPTAMYA BAKIN. YİNEDE BU KONUYLA ALAKALI ANKARA İLE GÖRÜŞÜN ÇÜNKÜ SONUCU ANKARA DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZ VERİYOR.

TABİKİ HACİZ HER TÜRLÜ BORÇ OLABİLİR.

BUNU NEDEN AÇIKLIYORUM BU KADAR AÇIKLAMAYA NE GEREK VAR DERSENİZ.

MÜLAKATI KAZANMISINIZ,YERİNİZE YERLEŞMİŞSİNİZ VE BİR BAKIYORSUNUZ Kİ HACİZ YÜZÜNDEN SORUSTURMA AÇILIYOR VE SÖZLEŞMENİZ FESH OLUYOR.

BUNU KİMSE YAŞAMAK İSTEMEZ HERHALDE.

ONUN İÇİN BAŞTAN SÖYLEMİŞ OLALIM.

DİĞER BİR HUSU İSE

CİMER:

CİMER İ BİLMEYEN YOKTUR.

ÖZELLİKLE HOCAM SORUŞTURMA SÜRECİNDE EVRAKLARIN GELMEMESİ VEYA SORUSTURMANIN UZUN SÜRMESİ İLE ALAKALI EMNİYETİ MÜFTÜLÜĞÜ ŞİKAYETTE BULUNMAYIN.

BUNLARLA ALAKALI SIKINTI YAŞAYAN ARKADAŞLARIMIZ OLDU.

MAHKEME KARARI GİBİ DEVAMLI ÖNÜNÜZE ÇIKACAKTIR.

TABİKİ SIKINTILARIMIZI DEVLET BÜYÜKLERİMİZLE ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ AMA ŞİKAYET DEĞİLDE İŞİN ÇÖZÜMÜ İÇİN YAZMAKTA FAYDA VARDIR.

ÖRNEĞİN:

SAYIN BAŞKANLIK ŞU İLİN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN ŞİKAYETÇİYİM SORUSTURMAM BİTMEDİ ÇALIŞMIYORLAR VS VS BU ŞEKİLDE YAZARSANIZ HEM SİZ HEM EMNİYET SIKINTIYA GİRER HEMDE DEVLETİ MEŞGUL ETMİŞ OLURUZ.

ŞÖYLE YAZILABİLİR MESELA:

SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİM SORUSTURMA SÜRECİM ÇOK FAZLA UZADIĞINDAN BU SÜRECİMİN HIZLANMASI İÇİN GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM.

ŞEKLİNDE HEM DEVLETİMİZE KARSI SAYGILI HEM EMNİYETİMİZİN MORALİNİ BOZMADAN HEMDE İŞİMİZİN HIZLI ŞEKİLDE İLERLEMESİ İÇİN ADAB VE EDEP ÇOK ÖNEMLİ.

DEĞERLİ TAKİPÇİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZ.

BELKİ BİLDİĞİNİZ BİR SÜREÇTİR AMA EĞER BU BİLGİLER SİZİN İŞİNİZE YARAMIYORSA LÜTFEN DİĞER ARKADAŞLARA SÖYLEYİN Kİ SIKINTI ÇEKMESİNLER.

100 KİŞİ ATMASI YAPILSA HERKES SEVİNÇLİ OLUR AMA O YÜZ KİŞİDEN BİR KİŞİNİN BU SEBEPLERDEN DOLAYI ATAMASI OLMAZSA SEVİNCİMİZ AZALIR.

KİMSENİN BÖYLE BİR DURUMA DÜŞMESİNİ İSTEMİYORUZ.

BUNUDA BURDAN BELİRTMİŞ OLALIM HOCALARIM.

MAKALEMİ BİTİRMEDEN ÖNCE DÜN ÖĞRENDİĞİMİZ VE BİZİ MUTLU EDEN BİR YORUM ALMIŞTIK BİZİ TAKİP EDEN VE DESTEKLEYEN SAĞLIKÇI KARDEŞLERİMİZ VARMIŞ ONLARADA BURDAN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ.

HEPİNİZİ RABBİMİZE EMANET EDİYORUZ.