BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ALEMLERİN YARATICISI OLAN RABBİMİZE HAMDOLSUN VE ONUN GÜZİDE PEYGAMBERİ EFENDİMİZE AİLESİNE VE ASHABINA SALATÜ SELAM OLSUN..

CÜMLETEN SELAMÜN ALEYKÜM

MUHTEREM HOCALARIM,

DÜN GECE VERDİĞİMİZ HABER MAKALEMİZDE MÜLAKAT TARİHİNİN İNŞALLAH MÜFTÜLÜKLERE BAĞLI OLARAK BU HAFTA İÇİ AÇIKLANMASINI SÖYLEDİK.

VE BU ALIMDA ATANACAK OLAN ÖZELLİKLE VURGULUYORUM HOCALARIM, 2019 YILI 9500 ATAMASI OLACAK OLAN KURAN KURSU HOCALARIMIZ İÇİN SÖYLÜYORUM.

DÜN MAİLLER GELDİ, FAHRİLER İLE ALAKALI HABER Mİ DİYE?

MAİLLERDE ÖYLE BÖYLE DEĞİL FAHRİ VE VEKİL KARDEŞLERİMİZDEN ÇOK GELİNCE BURAYADA AÇIKLAMAK ZORUNDA KALDIM. DÜNKÜ HABERİMİZDE ZATEN ” BU ALIMLA ALAKALI OLAN K.K.ÖHOCALARIMIZ” İÇİN DİYE SÖYLEMİŞTİK.

ŞUAN İÇİN VEKİL VE FAHRİ HOCALARIMIZA ÜZÜLEREK SÖYLEMEK İSTİYORUM Kİ SİZLER İÇİN MALESEF HABERİMİZ YOK, AMA SON DAKİKA NELER OLUR BİLEMEYİZ.

KURAN KURSU HOCALARIMIZ İÇİN VERECEĞİMİZ HABER NEYDİ.

ŞURAYA TARİH ATIYORUZ VE DİYORUZ Kİ ŞİMDİ YAZACAĞIMIZ HABER DİYANET HABER SİTELERİ VE FACEBOOK GRUPLARINDA YOK.

BUNU ZATEN BEN SÖYLEMİŞTİM DİYENLER VARSA DA BURAYA YAZDIĞIM SAAT VE TARİHTEN ÖNCE BU HABERİ VERDİYSE ELLERİNDEN ÖPERİM.

16.02.2019 SAAT 09:51

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZ KURAN KURSU HOCASI OLACAK OLAN HOCA HANIMLARIMIZA ÖZEL OLARAK SÖZLEŞMELİ POZİSYON OLARAK İSTANBUL İLİMİZİ AÇACAK.

GEÇEN SENE AÇILMIŞTI LAKİN BU SENE AÇILIP AÇILMAYACAĞI BELLİ DEĞİLDİ.

İMAMHATİP VE MÜEZZİN ARKADAŞLARIMIZIN DA HEYECANLANDIĞINI HİSSEDİYORUZ LAKİN,

BİRDAHA YAZIYORUZ DAHA İYİ ANLAŞILMASI İÇİN;

2019 YILI 9500 ALIMDA KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİNE İSTANBUL İLİNDE SÖZLEŞMELİ POZİSYONA YER VERİLEBİLECEK, ANCAK İMAMHATİP VE MÜEZZİN KAYYIMLARA İSTANBUL İLİNDE SÖZLEŞMELİ POZİSYONA YER VERİLMEYECEK.

İSTANBUL İÇİNDE KALMAK İSTEYEN VEYA İSTANBULA GELMEK İSTEYEN KURAN KURSU BAYAN HOCALARIMIZ MÜLAKATTA PUANLARINDA YÜKSEK OLMASINA DİKKAT ETMESİ GEREKECEKTİR.

MALESEF HER ZAMAN Kİ GİBİ YİNE İMAM VE MÜEZZİNLERİMİZ İÇİN İSTANBUL AÇILMADI,AÇILMIYORDA.

HAYIRLISI OLSUN DİYELİM ATANMANIZ İÇİNDE imamlarsoruyor EKİBİ OLARAK SİZLERE DUALAR EDECEĞİZ.

İMAMLARSORUYOR SİTESİ NEYİN NESİDİR.

HOCALARIM FACEBOOK ORTAMINDA SİTEMİZLE ALAKALI YORUMLARIN HEPSİNİ TEK TEK EKİBİMİZ OLARAK İNCELİYORUZ.

FETÖCÜ DİYENMİ DERSİNİZ

TEMEL KARAMOLLAOĞLU NUN SİTESİ DİYEN Mİ DERSİNİZ

ESKİ SAADET PARTİSİNİN ADAMLARININ MI DİYEN DERSİNİZ.

MUHTEREM HOCALARIM BİZLER SADECE DEVLETİNE MİLLETİNE HÜKÜMETİNE VE ÖZELLİKLE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞAN SADE VATANDAŞLARIZ.

SİTEMİZDE SİYASET YAPMAK DEVLET BÜYÜKLERİMİZE VE ÖZELLİKLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ CUMHURBAŞKANINA VE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINA,KANUNLARIMIZDA HAKARET EDİLMESİ YASAK OLAN TÜM KURALLARI BURDA ŞİDDETLE UYGULAYACAĞIMIZI SÖYLEDİK.

SİTEMİZ SADECE DİYANET İŞLERİNDE ÇALIŞAN TÜM PERSONELİMİZ İÇİN AÇILDI.

SİTEMİZDE BECAYİŞ YAPILIP SORULAR SORULUP CEVAPLAR ALINACAK ŞEKİLDE TASARLANDI.

SİYASİ PARTİYİ VEYA HERHANGİ BİR KURUMU DERNEĞİ VAKFI VEYA CEMAATİ TEMSİL EDEN BİR SİTE DEĞİLDİR.

(karşı geliyoruz şeklindede algılanmasın, dinimize ve devletimize hizmet eden her kurum bizim için değerlidir.)

AMACIMIZ TÜM DİYANET ÇALIŞANLARINI BİR SİTE ALTINDA TOPLAMAK VE FACEBOOK GİBİ SOSYAL ORTAMLARDAN PARÇA PARÇA OLMAKTAN KURTARMAK.

SİZLERE ŞUANA KADAR VERDİĞİMİZ HABERLERİMİZDE HERHANGİ BİR SAPMA OLMADI. PEKİ BİZ SİZLERE HANGİ HABERLERİ VERDİK.

imamlarsoruyor SİTESİ HANGİ HABERLERİ VERDİDE DOĞRU ÇIKTI YAZALIM.
  1. GEÇEN SENE REFERANDUM ÖNCESİ 9500 ALIM OLACAĞI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞININ RESMİ SİTESİNDE YAYIMLANDI VE İLANA ÇIKILDI. (hatırlarsınız) BİZ DEDİK Kİ BAŞKANLIĞIMIZ BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI BU ALIM İLANINI KALDIRACAK. HERKES BİZE KIZSADA SABAH KALKTIKLARINDA İLANIN KALDIRILDIĞINI HEP BERABER GÖRDÜK.

2. YIL SONU 9500 ALIM OLACAĞINI DİB SAYIN ALİ ERBAŞ TV KANALINDA SÖYLEMİŞTİ ANCAK YIL SONU GEÇMESİNE RAĞMEN ALIM OLMADI VE imamlarsoruyor SİTESİ OLARAK SABIRLA BEKLMENİZİ SÖYLEDİK VE ALIM İÇİN EN GEÇ ŞUBATI BEKLEYİN DEDİK. YİNE MAHCUP OLMADIK.

3. OCAK AYINDA TEKRAR BİR HABER TÜREDİ 9500 ALIM YOK 6100 ALIM OLACAK DİYE. BİZ YİNE DEDİK Kİ 6100 ALIM YOK 9500 ALIM OLACAK ŞUBATI BEKLEYİN. ELHAMDÜLİLLAH YİNE MAHCUP OLMADIK.

4. DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI MUHTEMEL TAKVİMİ YAYIMLADI VE NİSAN AYINDA ALIMA ÇIKILACAĞINI SÖYLEDİ. BİZLER YİNE DEDİK Kİ NİSANA DEĞİL ŞUBATA ODAKLANIN MÜRACAATLARIN ŞUBATTA OLACAĞINI SÖYLEDİK. ELHAMDÜLİLLAH YİNE MAHCUP OLMADIK.

5. BU 9500 ALIMDA İLAHİYAT FAKÜLTESİ MEZUNLARI VE İHL+HAFIZ KATEGORİSİNE DAHA FAZLA KONTENJAN AYRILACAĞINI SÖYLEDİK ELHAMDÜLİLLAH MAHCUP OLMADIK.

SIRADAKİLER NELER

1 KADRO (haberini daha önce yazdık detaylı okumanızda fayda var)

2. MÜLAKAT MARTIN ORTASINA KALMAYACAK.

3.BU ALIMDA KATEGORİ PUANLARI BİRAZ YÜKSELECEK.

4.K.K.Ö HOCALARIMIZ İÇİN SÖZLEŞMELİ POZİSYON OLARAK İSTANBUL İLİ AÇILACAK.

DAHA VAR AMA HENÜZ BAZI ŞEYLER NETLEŞMEYİNCE SÖYLEYEMİYORUZ.

ARADA BİR SAPMALAR OLCAKTIR İNSAN OĞLUYUZ BAZI ŞEYLERİ BİLEMEYEBİLİRİZ.

FAZLA UZATMAYALIM KESİNLİKLE DEVLETİMİZE VE ÖZELLİKLE DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞIMIZA HALEL GETİRECEK BİR YAZI VE MAKALEDE BULUNMUYORUZ. EĞER BİLMEDEN ZARAR VERECEK BİR İFADE VAR İSE LÜTFEN MAİL YOLUYLA BİZE ULAŞIP DÜZELTMEMİZE YARDIMCI OLUNUZ.

BİZLERİ FACEBOOK GRUPLARINIZDA ÖNERMEYİ UNUTMAYIN

SLOGANIMIZ BELLİ;

TÜM DİYANET ÇALIŞANLARI ARTIK İMAMLARSORUYOR SİTESİNDEYİZ

HEPİNİZİ RABBİMİZE EMANET EDİYORUZ.