Herkesin beklediği ve ne olacağını bilmediği sadece sözlerin dolandığı kadro efsanesi sözleşmelileri daha fazla heyecanlandırmaya başladı.

imamlarsoruyor.com ailesi olarak tüm sözleşmeli arkadaşları uyarma veya uyandırma gereğini kendimize vazife olarak görüyoruz.

Değerli sözleşmeli arkadaşlar, evet bu devlet hepimizin! lakin însanı yaşatmadan devlet ayakta duramaz.

lafı çok uzatmayacağız sizlere şunu söylemek isterizki

özellikle seçim arefesinde çocuğundan emeklisine kadar herkesin devletten beklediği şeyler olduğu gibi sözleşmelilerde kadro bekliyor.
evet kadro gelecek.

hiçbir devlet oturun oturduğunuz yerde size kadro vermeyiz demez. tam tersi size şu gün kadro vereceğiz sabredinde demez.

Teşbih te hata olmaz ama hatasızda teşbih olmaz örnek vermek gerekirse

intihar edecek olan insan kafaya koyduysa zaten direk intihar eder ve dediğini yapar. ama intihar etmeyecek olan kişi etrafına insanları toplar korkutur yalvartır uğraştırır ne atlar nede atlamaz.

şuanki uygulamalarda öyle , SİSTEM zaten verecekse eylem planını söyler ve tarih verirdi. ama tarih yok hatta sözleşmelilerle alakalı nerdeyse hiç kimse ağzını açmıyor. sendikalar zaten ?

arkadaşlar kısacası kadro gelecek ama şu şekilde gelecek

4+2 getirecekler

3+1 getirecekler

veya alternatif kolaylıklar getirip kadro işlemlerini uzatabilecekleri kadar uzatacaklar.

toplamda 125 bin sayısı olan sözleşmeli jandarma ve uzman çavuşlara da şuan için kadro verilmiş değil.

eğer sesimizi hükümete değil direk sn Cumhurbaşkanı RECEP TAYYİP ERDOĞANA duyuramazsak daha doğrusu gündemine getiremezsek direk kadro hayal olur.

sizden ricam kadro geldi geliyor gelcek az kaldı aha bugun aha yarın derken bir bakmışız 4+2 gelmiş.

eee hani kadro verecektiniz

verdik ya 4+2 getirdik. 4 sene sonra kadrolu olacaksın diyecekler ve sessiz sedasız dağılmış olacağız.

amaç sesimizi duyurmaya çalışırken tabiki hükümeti devleti ve toplumu rahatsız etmeden seviyeli ve saygılı şekilde talebimizi iletmek.

imamlarsoruyor.com sitemizden haber okumadan lütfen kimse sağda soldan duyduklarıyla moralini bozmasın. biz müjdelerle gelmek için uğraşıyoruz. bizler sizlerin yanındayız ve moralinizi bozmaya çalışanlara gereken cevabıda vermeye hazırız.

RABBİM DEVLETİMİZİ DAİM SÖZLEŞMELİ MEMURLARIMIZIDA KADROLU EYLESİN AMİN.

biz yinede her zaman devletimizin yanındayız……