RE: ÜYE KARDEŞLERİN DİKKATİNE

Hayırlı akşamlar hocalarım. Gerek Başkan gerekse ben bir bilgi edindiğimizde yazıyoruz. Bazı kardeşler haber yok mu alımla ilgili son durum nedir, bu sitede cevap veren ilgilenen yok gibi yazılar yazıyorlar. Öncelikle Alımla ilgili paylaşımı Nisan ayı itibariyle yaptım. Bazı sorulara cevap vermeyişim o konuyu iyi bilmediğimden dolayıdır. Bazı kardeşler, özelden bu haberleri nerden alıyorsun sallıyor musun? diye soru yöneltiyorlar. Şuna açıklık getireyim. Bizzat Diyanet İşleri Başkan yardımcılarından birisi akrabam, fırsat buldukça ona soruyorum. Malumdur ki her gün çat pat soru soramam, arayamam. İkinci kaynağım ise bizzat 2 atama daire başkanlığında sevdiğim bir hoca. Yani benim yazdıklarım tamamen onlardan aldığım bilgi.

Umutlu stajyer Soruldu üzerinde 11 Haziran 2019 ANASAYFA.
Yorum Ekle
7 Cevaplar

Daha önce dediğim gibi muhtemelen son alımla aynı olacak. Ama değişebilirde ben inş belli olunca buradan yazarım. Mülakatsız alım olmaz. İllaki mülakata girilecek. Daha çağrılmayanlar üzülmesinler. Yakında çağırırlar. Bazen uzun sürebiliyor.

stajyer üzerinde 12 Haziran 2019 cevapladı.

Umutlu Hocam geçen atamalarda belge teslim ettikten sonra imza atmadan feragat edenler gelecek alimda mulakata girebilecekler mi atama2 de girebikir girebilir denmişti bir bilginiz var mi?

üzerinde 12 Haziran 2019.
Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.